Nava Kids club

IMG_4733

کلوب ورزشی ناوا با راه اندازی Kids club همه روزه حتی جمعه ها از ساعت ۹ صبح تا ۱۸شب پذیرای کودکان شما (از ۳ ماهگی تا ۵سالگی) در محیطی شاد و جذاب با اسباب بازی و وسایل بازی متنوع است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های باشگاه تماس حاصل فرمائید.

کودکان بیشترِ وقت خود را صرف بازی می‌کنند. اصولاً دنیای بچه‌ها دنیای بازی و دنیایی رنگارنگ است. کارشناسان مهم‌ترین دستاوردِ بازی را، پرورش خلاقیت و اجتماعی شدن و درنتیجه افزایش هوش کودک می‌دانند.
کودکان با نقش‌هایی که در یک شهرفرنگ و رنگارنگ بازی می‌کنند، علاوه بر سرگرمی و بازی، به تقلید از نقش بزرگ‌ترها می‌پردازند، اجتماعی می‌شوند، خیال می‌بافند، در دنیای خیالی‌شان گاه پیروز می‌شوند، گاهی شکست می‌خورند، گاهی زمین می‌خورند و گاهی بلند شدن از زمین را می‌آموزند. دنیای بازیِ کودکان، دنیایی خود انتخاب‌گر است و باید و به‌دوراز اجبارها و دیکته کردن‌های مستقیمِ بزرگ‌ترها باشد تا به بهترین شکل، نقشی اساسی در پرورش خلاقیت و هوش کودک، بازی کند. نقش بزرگ‌ترها اما نقشی غیرمستقیم و البته اساسی است، پدر و مادر اگر ابزار و فضای بازی را به شکلی درست و منطقی برای کودک مهیا کنند، ابزارِ خلاقیت برای کودک فراهم می‌شود و با توجه به نقش اساسی خلاقیت برافزایش هوش، Nava Kids Club، این مهم را در قالب تفریح، سرگرمی و بازی، برای کودک فراهم آورده‌است.